Formularz rejestracji

Przed zapisaniem się zapoznaj się z zasadami uczestnictwa w EDK. Bowiem zgłaszając się do uczestnictwa w EDK zobowiązujesz się przestrzegać zasad tego wydarzenia.

Zgłoszenie uczestnictwa przebiega dwuetapowo. Po wypełnieniu formularza i wysłaniu przyjdzie na podany adres e-mail informacja o przyjęciu zgłoszenia z dwoma linkami. Jeden to link do potwierdzenia zgłoszenia, drugi do rezygnacji. Pamiętajmy aby kliknąć w link potwierdzający nasze zgłoszenie. Następnie przyjdzie druga wiadomość potwierdzająca przyjęcie zgłoszenia. W niej będzie dołączony kupon umożliwiający odebranie pakietu z rozważaniami. Prosimy wydrukować kupon i zgłosić się z nim po odbiór pakietu uczestnika.

Jeśli chcemy zrezygnować z uczestnictwa zawsze możemy klinąć w link rezygnacji, wówczas przyjdzie wiadomość potwierdzająca rezygnację. Jeśli chcemy zrezygnować z uczestnictwa w EDK pamiętajmy o tym aby zwolnić miejsce na trasie i dokonać rezygnacji ze zgłoszenia.

Przed wysłaniem zgłoszenia sprawdź poprawność wpisanego adresu e-mail bowiem na ten adres przychodzić będą powiadomienia i informacje związane z EDK.

Koszt uczestnictwa w EDK w dniu 24 marca wynosi 10 zł. Zebrane fundusze przeznaczone są na pokrycie kosztów związanych z przygotowaniem EDK.
Dla uczestników, którzy zgłosili chęć uczestnictwa w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej w dniu 24 marca 2017 przygotowane zostały pakiety w skład, których wchodzą książeczka z rozważaniami Drogi Krzyżowej, opaska odblaskowa EDK oraz znaczek pamiątkowy. Opis trasy i mapę można pobrać samodzielnie ze strony z opisem tras.
Opłatę będzie można uiścić przy odbiorze pakietu z materiałami na godzinę przed mszą św. w sekretariatach wybranej trasy oraz w dniu 23 marca w godzinach od 16 do 19 w Domu na Podwalu w Lublinie ul. Podwale.

Pamiętaj, że bierzesz udział w tym wydarzeniu na własną odpowiedzialność.

Prosimy o rozważny wybór trasy dostosowanej do własnych możliwości fizycznych.

Więcej informacji na temat każdej trasy można znaleźć na stronie z opisem tras.

Idąc na EDK godzisz się na trudne warunki, ból oraz milczenie.

W przypadku problemów z rejestracją, prosimy o kontakt mailowy.