2017 pierwszy raz idę w EDK trasa fioletowa 41km w sercu niosę ogromny Krzyż mojego życia, którego bez Ciebie Boże nigdy nie byłabym w stanie nawet dźwignąć z miejsca. Droga jest ciężka, wysiłek ogromny dziękuję Ci w nim Chryste za dar życia.

Czytaj więcej...

Chciałbym podzielić się swoim świadectwem dotyczącym Ekstremalnej Drogi Krzyżowej 2017r. Jest to moja pierwsza ekstremalna pielgrzymka w życiu. Jestem bardzo zadowolony z tej formy pielgrzymowania, ponieważ najbardziej pokazuje w jakim stopniu można zawierzyć się Bogu.

Czytaj więcej...

Podjąłem intencje za osobę, która nie chodzi, szło mi się ciężko, miałem wrażenie że obcierają mnie buty, trudność sprawiała mi modlitwa, nie mogłem skupić myśli na przeżywaniu stacji drogi krzyżowej, rozważania umykały zaraz po przeczytaniu, towarzyszyło mi zniechęcenie, które potęgowały myśli: ty nic z tego nie masz, przecież to ci nic nie daje. Przeciwnik zaatakował moje emocje, chcąc smutkiem pozbawić mnie reszty sił.

Czytaj więcej...

Była to dla mnie druga EDK tym razem trasa fioletowa 41 km nie tak jak poprzednim razem czerwona. Pierwsze moje plany były inne chciałam iść na najdłuższą nawet się na nią zarejestrowałam.

Czytaj więcej...

To była moja druga EDK. Pomny doświadczeń z poprzedniego roku zwyczajnie bałem się czy dam radę, zwłaszcza, że nie byłem w formie, zaraz po chorobie, bez jakiegokolwiek przygotowania fizycznego.

Czytaj więcej...

Co spowodowało moją decyzję pokonania EDK? Mam za co przepraszać, o co prosić i za co dziękować. Jak nie teraz, to kiedy?

Czytaj więcej...

EDK 2017 trasa Fioletowa Grzegorz 37 lat Przedsiębiorca z Lublina. Jestem grzesznikiem ale od 5/6 miesięcy chciałem pójść na EDK, i w końcu  przyszedł ten piątek. Skończyłem wcześniej prace, przebrałem się, zabrałem kanapki pożegnałem się z żoną i pojechałem do Katedry, dużo ludzi nikogo znajomego, ale czułem że musze iść, spowiedź w konfesjonale, Msza Święta i w drogę.

Czytaj więcej...

O EDK dowiedziałem się kilka dni wcześniej.
Chodziłem na pielgrzymki (35 km)  więc stwierdziłem że dam radę, mimo tego że miesiąc wcześniej skręciłem kostkę i ta dawała znać o sobie postanowiłem podjąć wyzwanie. Do końca był dylemat jaką trasę wybrać-padło na czerwoną...

Czytaj więcej...