Była to dla mnie druga EDK tym razem trasa fioletowa 41 km nie tak jak poprzednim razem czerwona. Pierwsze moje plany były inne chciałam iść na najdłuższą nawet się na nią zarejestrowałam.

Czytaj więcej...

To była moja druga EDK. Pomny doświadczeń z poprzedniego roku zwyczajnie bałem się czy dam radę, zwłaszcza, że nie byłem w formie, zaraz po chorobie, bez jakiegokolwiek przygotowania fizycznego.

Czytaj więcej...

Co spowodowało moją decyzję pokonania EDK? Mam za co przepraszać, o co prosić i za co dziękować. Jak nie teraz, to kiedy?

Czytaj więcej...

EDK 2017 trasa Fioletowa Grzegorz 37 lat Przedsiębiorca z Lublina. Jestem grzesznikiem ale od 5/6 miesięcy chciałem pójść na EDK, i w końcu  przyszedł ten piątek. Skończyłem wcześniej prace, przebrałem się, zabrałem kanapki pożegnałem się z żoną i pojechałem do Katedry, dużo ludzi nikogo znajomego, ale czułem że musze iść, spowiedź w konfesjonale, Msza Święta i w drogę.

Czytaj więcej...

O EDK dowiedziałem się kilka dni wcześniej.
Chodziłem na pielgrzymki (35 km)  więc stwierdziłem że dam radę, mimo tego że miesiąc wcześniej skręciłem kostkę i ta dawała znać o sobie postanowiłem podjąć wyzwanie. Do końca był dylemat jaką trasę wybrać-padło na czerwoną...

Czytaj więcej...

Kiedy wpadłam na pomysł, aby iść na EDK i powiedziałam o tym mężowi - był za, chociaż nie do końca był pewien, czy będę w stanie pokonać taką (najdłuższą) trasę. Ja też nie byłam pewna, wręcz przeciwnie - byłam pewna, że nie dojdę, że obetrą mnie buty, że będę miała odciski, będę miała uraz/kontuzję, naderwę ścięgno itp.

Czytaj więcej...

EDK szłam już drugi rok. Byłam przygotowana na bóle i kontuzję, jednak w tym roku wszystko zaczeło się od 4 stacji DK.

Czytaj więcej...

Byłam pierwszy raz na EDK i zdecydowałam się na czerwoną trasę. Wiedziałam, że będzie ciężko i że tylko z pomocą Boga ją przejdę, ale nie sądziłam, że aż tak.

Czytaj więcej...

Wspaniałe przeżycie. Najdłuższa trasa w ciszy. W nocy objawia się Bóg. I tak szliśmy we dwóch rozmawiając ze sobą. Cała noc z takim towarzyszem. Wiem o tym, że sam bym nie doszedł. Dzięki Jezu mój przyjacielu i mistrzu.