Przyjmowanie zamówień na pamiątki EDK edycji 2017 zostało zakończone.

Przygotowaliśmy dla uczestników Ekstremalnej Drogi Krzyżowej kilka pamiątek, które jednocześnie będą przydatne podczas przemierzania szlaku EDK. Pamiątki można już zamawiać. Ich odbiór będzie możliwy w Domu na Podwalu w Lublinie przy ulicy Podwale 15 czwartek 23 marca w godzinach od 17.00 do 19.00. Zamówienia przyjmujemy do wtorku 20 marca do godz. 24.00.

Każdy zapisany uczestnik otrzyma pakiet materiałów w skład, którego wejdą: tekst rozważań, samozaciskowa opaska odblaskowa oraz znaczek pamiątkowy.

W tym roku wpisowe/opłata na pokrycie kosztów organizacyjnych EDK wynosi 10 PLN od osoby. Opłaty będzie można uiszczać przy odbiorze materiałów.

Odbiór pakietu materiałów możliwy będzie w Domu na Podwalu w Lublinie przy ul. Podwale 15 w dniach 23 marca w godzinach od 17.00 do 18.00 oraz na godzinę przed mszą św. w piątek 24 marca przed Katedrą.

Odbiór zamówionych przedmiotów możliwy będzie tylko w Domu na Podwalu w Lublinie przy ul. Podwale 15 w dniach 23 marca w godzinach od 17.00 do19.00. W tym samym czasie będzie możliwy również odbiór pakietów z materiałami.

Płatność za zamówione pamiątki będzie pobierana przy ich odbiorze.

Prosimy o przemyślane składanie zamówień bowiem wszytskie pamiątki przygotowywane są na zamówienie.

EDK koszulka 2017

Koszulka pamiątkowa (uniwersalna - unisex)

rozmiary od S do XXL, gramatura 190g

cena 20,00 PLN

Zamów

 

latarka 3 latarka 1 latarka 2

 

Latarka Czołowa z logo EDK

cena 10,00 PLN

Opis Latarki czołowej: wyposażona w mocną diodę LED CREE (3W 160lm) z funkcją zoom. Dioda jest odporna na wstrząsy a jej żywotność wynosi ok. 100000 h. Dzięki regulowanym i wygodnym paskom latarkę w prosty i szybki sposób można założyć na głowę, a regulowany kąt nachylenia latarki pozwala dostosować kąt świecenia do własnych potrzeb. Funkcja zoom dzięki regulacji ogniskowej soczewki pozwala na skupianie i rozpraszanie strumienia światła. Latarka może działać w 3 trybach:100% mocy, 60% mocy, stroboskop. Latarka zasilana za pomocą trzech baterii AAA. Baterie dołączone do zestawu.

Na latarce będzie nadrukowane logo  Ekstremalnej Drogi Krzyżowej.

Zamów

 

 

EDK lampka

 

Lampka z karabińczykiem z logo EDK

Do przypięcia na plecak. Lapmka zasilana dwiema bateriami AAA. Posiada trzy tryby świecanie światło białe ciągłe, światło czerwone ciągłe, światło czerowne mrugające.

Na lampce będzie nadrukowane logo Ekstremalnej Drogi Krzyżowej.

cena 5,00 PLN

Zamów

 

 

opaska norm

 

 

opaska2  

 

Dodatkowa opaska odblaskowa

Opaska odblaskowa samozaciskowa długa (45 cm) z nadrukowanym logo Ekstremalnej Drogi Krzyżowej oraz hasłem "Nie warto żyć normalnie, warto żyć ekstremalnie.

W pakiecie z materiałami każdy z uczestników otrzyma jedną taką opaskę. Istnieje możliowść zamówienia dodatkowej takiej opaski.

cena 3,00 PLN

Zamów